Pradžia » Paslaugos » Pramoninis dailylenčių, tvoros lentų, terasų dažymas

Pramoninis medienos dažymas

Pramoninis medienos (dailylenčių, tvoro lentų) dažymas – tai įvairių medienos gaminių padengimas ilgaamžiškais, pramoniniais dažais specialia automatizuota dažymo įranga. Pramoninis dažymas, priešingai nei dažymas rankomis, paviršius padengia tolygiai vienodu sluoksniu, kiekvienas sluoksnis yra visiškai išdžiovinamas ir tik tuomet dažomas kitas. Toks dažymo būdas ne tik padeda išvengti paviršiaus išvaizdos broko tikimybės, bet ir padidina gaminio ilgaamžiškumą. Taip pat pramoninis dažymas turi didelį privalumą dažant žiemą, nes dažoma yra ceche. Tai padeda išvengti sezoniškumo bei tiesioginio medienos kontakto su neigiamu atmosferos poveikiu dažymo metu(karščiu, šalčiu, drėgme).

Dažome aukštos kokybės, visoje Europoje gerai žinomais dažais TEKNOS. Galime nudažyti bet kokia Jūsų pasirinkta spalva. Mūsų ceche nudažytas lenteles statybos metu galite sandeliuoti tiesiog po atviru dangumi.

Galime pasiūlyti įvairių dažymo variantų atsižvelgiant į Jūsų finansinęs galimybes bei poreikius.

Pajėgumai: iki 10'000 bėginių metrų per pamainą !Gairės: medinių lentų tvorai, medinės tvoros, fasado, lauko dailylenčių dažymas pramoniniu būdu, dažytos dailylentės, tiesmetrinių medienos gaminių dažymas