Preloader image

Pramoninis medienos dažymasNesvarbu ar tai fasadinės dailylentės, ar tvora, ar maumedinė terasa, o gal vidaus apdaila - kiekvienam atvejui turime atrinkę specialią sistema skirtą būtent tam atvejui.Pramoninis medienos (dailylenčių, tvoros lentų) dažymas – tai įvairių medienos gaminių padengimas ilgaamžiškais, pramoniniais dažais specialia automatizuota dažymo įranga. Pramoninis dažymas, priešingai nei dažymas rankomis, paviršius padengia tolygiai vienodu sluoksniu, kiekvienas sluoksnis yra visiškai išdžiovinamas ir tik tuomet dažomas kitas. Toks dažymo būdas ne tik padeda išvengti paviršiaus išvaizdos broko tikimybės, bet ir padidina gaminio ilgaamžiškumą. Taip pat pramoninis dažymas turi didelį privalumą dažant žiemą, nes dažoma yra ceche. Tai padeda išvengti sezoniškumo bei tiesioginio medienos kontakto su neigiamu atmosferos poveikiu dažymo metu(karščiu, šalčiu, drėgme).

Dažome aukštos kokybės, visoje Europoje gerai žinomais dažais TEKNOS. Galime nudažyti bet kokia Jūsų pasirinkta spalva. Mūsų ceche nudažytas lenteles statybos metu galite sandeliuoti tiesiog po atviru dangumi.

Galime pasiūlyti įvairių dažymo variantų atsižvelgiant į Jūsų finansines galimybes bei poreikius.

Pajėgumai: iki 10'000 bėginių metrų per pamainą !

Skaidrus fasado dailylenčių dažymas

Susisiekite

  Taip nudažytas paviršius išlieka skaidrus - permatomas, kas leidžia išryškinti natūralų medienos raštą. Spalvos yra matinės.

Dailylenčių dažymas pilnai dengiančiais dažais

Susisiekite

  Taip nudažytas paviršius yra pilnai uždengtas jūsų pasirinkta spalva ir medienos raštas nepersimato, matomi tik reljefiniai paviršiaus nelygumai.

Skaidrus fasado dailylenčių dažymas su laku

Susisiekite

  Taip nudažytas paviršius išlieka skaidrus - permatomas, kas leidžia išryškinti natūralų medienos raštą. Spalvos yra pusiau blizgios.

Tvoros dažymas

Susisiekite

  Tvorai dažyti galite pasirinkti bet kurią iš siūlomų dažymo sistemų fasadams.

Terasos alyvavimas

Susisiekite

  Terasai nudažyti naudojame specialiai jai skirtą alyvą. Taip nudažytas paviršius išlieka skaidrus - permatomas, kas leidžia išryškinti natūralų medienos raštą. Spalvos yra matinės.

Medienos sendinimas chemiškai

Susisiekite

  Chemiškai paveikta mediena per neilgą laiką sukuria seno medžio vaizdą.

Vidaus dailylenčių balinimas

Susisiekite

  Taip nudažytas paviršius išlieka skaidrus - permatomas, kas leidžia išryškinti natūralų medienos raštą. Atsparus teplumui. Galima dažyti ir pasirenkant bet kokią spalvą.

Daugiau apie medienos dažymą